על סדר היום
משפחה יש רק אחת: אבא, אמא עם ילדים משותפים.

משפחה יש רק אחת: אבא, אמא עם ילדים משותפים.

בארגון חותם יצאו נגד פרסומת לרכב חדש ובה מככבות משפחות חד-מיניות. "כדי למכור כמה מכוניות, דרסתם את כל מה שבדרך", אמרו. משפחה יש רק אחת: אב, אם, וילדים משותפים. ככה נראית משפחה נורמלית, כך נראית משפחה יהודית, וכך גם יישאר"

>

שלום NISSAN,

נראה לנו שקצת התבלבלתם וכדאי לחשב מסלול מחדש.

כי בדרך למכור כמה מכוניות, דרסתם כל מה שבדרך.

אם גבר מחליט לחיות עם גבר, או אם אשה מחליטה שהיא גרה ביחד עם אשה אחרת, חבל מאוד. אם החלטתם שילד לא זקוק לאמא, מצער מאוד.

רק בחייאת, תעזבו את המשפחה בשקט.

כי משפחה יש רק אחת: אבא, אמא עם ילדים משותפים.
ככה נראית משפחה נורמלית, כך נראית משפחה יהודית. כך היה, וכך גם ישאר.
אפשר לשקר לעצמך, אי אפשר לשקר למציאות.
משפחה נוסעת זו משפחה עם אבא ואמא.
אחרת, זה פשוט לא מתקדם.

 

מתוך וואלה!:

רבני פורום "חותם", המאגד את מכוני התורה וההלכה הדתיים בישראל, יצאו היום (שלישי) נגד יבואנית הרכב "קבוצת קרסו" עקב הקמפיין שהשיקה למכונית של "ניסאן", שבו מככבות משפחות חד מיניות. "קצת התבלבלתם. כדי למכור כמה מכוניות, דרסתם את כל מה שבדרך. עזבו את המשפחה בשקט. משפחה יש רק אחת: אב, אם, וילדים משותפים. ככה נראית משפחה נורמלית, כך נראית משפחה יהודית, וכך גם יישאר", אמרו רבני הפורום."הקמפיין מנצל באופן ציני את המושג 'משפחה', רק כדי למכור עוד רכבים. מאז ומעולם היו אנשים חוטאים, אבל אף אחד לא הכיר בהם כמשפחה או כנשואים, רק במדינות החשוכות ביותר בעולם", אמר רב היישוב רמת מגשימים שברמת הגולן, הרב יהושע ואן דאק, בשיחה עם וואלה! NEWS. "הערך היהודי החשוב ביותר הוא המשפחה, והפרסומת הזו מנסה לתת לגיטימיות לעקירת המושג הזה. אם זו האג'נדה של ניסאן – אז יש אנשים שיחשבו פעמיים אם לרכוש את הרכב הזה".

חברי הפורום, רבנים בכירים בציונות הדתית, התבטאו לא פעם בעבר נגד נישואים חד מיניים. "אם היו שואלים אותי אם לרכוש כלי רכב מהחברה הזו – הייתי עונה שלא. הקשר של גבר וגבר, או אישה ואישה, הוא לא נורמלי", אמר הרב שלמה אבינר, מבכירי הרבנים בציונות הדתית. "אנחנו אוהבים את עם ישראל וגם את האנשים הלא נורמליים, אבל ילד לא יכול להיוולד לשני אבות או לשתי אימהות. זה נגד התורה ונגד 99% מהמין האנושי. מיותר לשים אותם כדגל, אי אפשר לתת לגיטימציה לדבר כזה".

גם הרב יעקב אריאל, נשיא פורום "חותם" ורב העיר רמת גן, התייחס בעבר לנושא. "משפחה נורמטיבית מורכבת מאב, אם וילדים. משפחה לא נורמטיבית היא למשפחה מסודרת ותקינה, ויש לה בעיות פסיכולוגיות ואחרות", אמר.

לקריאת הכתבה המלאה לחץ כאן>>