נטיות הפוכות - הבניה חברתית או טראומה נפשית?

כיצד יודעים מה הסיבה האמתית הגורמת למצוקה אצל בעלי נטיות הפוכות.

מה הסיבה האמיתית שגורמת למצוקה? מה התופעה האמיתית שגורמת לנטייה בכלל מי אמר שכך בכלל נולדים?
תנועת הלהט”ב טוענת שכך אדם נולד, אי אפשר לשנות אז אם כן למה אדם מרגיש מצוקה אם כך הוא נולד? תשובה שלהם - הבנייה חברתית בעברית פשוטה, כיוון שהחברה מסתכלת לא בעין יפה על התופעה ועל הנטייה ועל מה שאנשים עושים זה גורם לאנשים מצוקה. הפתרון - ללמד את כולם שזאת תופעה נורמטיבית ואז תסתלק המצוקה.

אבל הם מסתירים עובדה חשובה שהגורם למצוקה הוא לא רק הבנייה חברתית. ייתכן שיש משהו בזה הפסיכולוגים שעוסקים בטיפול מספרים דברים אחרים לחלוטין שיש לזה רקע פסיכולוגי, טראומות למיניהן אבל הויכוח הגדול, האם זה שאלה של חברה או שזה שאלה של טראומות פסיכולוגיות ההבדל ביניהם עצום כי אם זה טראומה פסיכולוגית הכיוון הוא טיפולי ואם זה שאלה חברתית, צריך לשנות את פני החברה. זה ברור לאן תנועת הלהט”ב מושכת לכיוון ההבנייה, כי ממילא לא שייך שום טיפול ושום טיפול לא עוזר כדי לברר מה משני הדברים נכונים הלכו ועשו בעולם מחקר גדול

בואו נחפש חברה שמתייחסת לתופעת הנטיות ההפוכות באופן שוויוני לחלוטין נטייה הפוכה וסטרייט אותו דבר. האם יש חברה בעולם שמתייחסת לתופעה הזאת בשוויון מוחלט? יש שוודיה בשוודיה, 90% מהאזרחים חושבים שאדם עם נטיות הפוכות ואדם סטרייט - אותו דבר שניהם אנשים רגילים לכל דבר ועניין אין הבדל לחלוטין, כלומר החוויה שעוברים אנשי הלהט”ב בשוודיה צריכה להיות נורמטיביות מוחלטת אם כן, שם היינו צריכים לראות תופעות שייחודיות לאנשים כאלה, היא מסתלקת בחברה עשו בחינה יש תופעה שמאפיינת את האנשים האלה שהיקף ההתאבדויות שלהם הוא פי 3 יותר מאשר החברה הרגילה אם כך, בשוודיה היה צריך למצוא בנתון הזה שוויון מוחלט מספר המתאבדים בחברה הכללית ובחברה הלהט”בית הוא צריך להיות זהה וראה זה פלא התוצאה פי 3 מתאבדים בחברה הלהט”בית בשוודיה כמו בכל חברה שמרנית בעולם ללמדך שהמצוקה הגדולה מאד מאד, שיורדת על תהום הנפש איננה בהבנייה חברתית אלא במצוקה פנימית פסיכולוגית.