מהם הגורמים לנטיות הפוכות?

האם אפשר לטפל בנטיות הפוכות? מה אומרים הפסיכולוגים בנושא?

כל המושג טיפול פסיכולוגי זה לרדת לשורש הטראומה, לטפל בטראומה והנטייה שבה למקומה הבריא. תנועת הלהט”ב עושה כל מאמץ להגיד לכם ככה נולדים, אי אפשר לשנות את זה אבל האמת המדעית, מחקרית, פסיכולוגית, טיפולית יודעת לומר שיש סיבות פסיכולוגיות ואמנה כמה מהן, ע”י מטפלים רציניים שעוזרים לאנשים להקים בתים נאמנים בישראל.

גורם ראשון - שהם מזהים פגיעות מיניות בגיל הילדות אנשים שחוו פגיעה מינית רואים את הקשר בין הופעת תופעת הנטיות ההפוכות מתגלה בעקבותיה.

גורם שני - פסיכולוגי, טראומה מתמשכת כלומר מערכת יחסים לא בריאה בתוך הבית, לאורך שנים לאו דווקא פגיעה בילד אלא חוויה שבתוכה הוא חי היא יוצרת אצלו טראומות, או ביחס לאמא, או ביחס לאבא או מה שביניהם יש ילדים שהתגובה שלהם זה התכחשות למין השני, והם נמשכים לבני מינם אחר כך בהמשך בגיל ההתבגרות.

גורם שלישי  - גיל ההתבגרות מדובר על היקף עצום של בלבול הורמונלי בגילאים האלה גיל 14, או 18 או יותר צעיר ההורמונים מתפתחים לא באופן מאוזן ואנשים יכולים להרגיש משיכות גם כן לבני אותו מין. זה לא אומר שהם להט”בים זה לא אומר שהם כאלה זה דבר שעובר עם הזמן ועם הגיל. אבל תנועת הלהט”ב תסתיר את זה מכם וכל מי שבגיל ההתבגרות מרגיש בלבול בתחום הזה הם יגידו לו, אתה כזה, אתה צריך לנרמל את זה אתה צריך לזרום עם מי שאתה באמת, תהיה אמיץ ונותנים לזה גיבוי חברתי ותהליכי ודימוי יוקרתי כדי שאנשים יזרמו עם הבלבול שלהם.

יש כאלה שאומרים גם כן, שחלק מהטראומות נבנים על ידי גירושים מכוערים בין ההורים אלה מספר דוגמאות, יש עוד אבל אלה הדוגמאות הבולטות שגורמות לעובדה שאדם מפתח נטיות הפוכות מה הנפקא מינה? (המשמעות) שאם זה הרקע אז גם ניתן לעזור לטפל בעניין.